SKRZYPCE ELEKTRYCZNESkrzypaczka Magda to absolwentka Akademii Muzycznej w Krakowie z bogatym doświadczeniem scenicznym. Klasyczne wykształcenie od lat łączy z zamiłowaniem do muzyki rozrywkowej i improwizacji.

Wraz z rozmaitymi składami wzięła udział w prestiżowych festiwalach w Polsce i za granicą (m. in. KFPP w Opolu, Polsat Superhit Festiwal, Festival de Eurochestries w Hiszpanii), talent show (Must Be the Music), a także wystąpiła na jednej scenie z: Edytą Górniak, Andrzejem Piasecznym, Urszulą, Mieczysławem Szcześniakiem, Anną Wyszkoni, Darią Zawiałow, Kubą Badachem, Piotrem Kupichą, i wieloma innymi osobowościami polskiej sceny muzycznej. 

Do najciekawszych jak dotąd doświadczeń muzycznych zalicza 2-miesięczną trasę w ramach współpracy z orkiestrą Filharmonii Bałtyckiej, podczas której miała okazję zagrać ponad 40 koncertów w takich miastach, jak m.in. Nowy Jork, Las Vegas, czy Detroit. Poza USA występowała również w Niemczech, Danii, Hiszpanii oraz w Chinach.


Magda dysponuje szerokim repertuarem, począwszy od nastrojowych utworów muzyki filmowej, po energiczne przeboje muzyki popularnej i klubowej. Gra na skrzypcach w jej wykonaniu może stanowić zarówno subtelne tło muzyczne, jak i główną atrakcję wieczoru.